CENÍK

HOME - NEWBORN - TĚHOTENSTVÍ - DĚTI - OSTATNÍ - KONTAKT

NEWBORN:

10 ks fotografií 3.000,-

Každá další fotografie 200,- Kč 

Doba fotografování cca 4 hodiny.  

CENA JE SPLATNÁ V DEN FOCENÍ


Newborn fotografie vznikají v domácím ateliéru v Berouně, který je vybavený a zařízený pouze pro tento účel. Chci, abyste se zde cítili příjemně a z focení odcházeli s pocitem, že jste si odpočinuli a třeba i okoukali něco nového, co se Vám může při manipulaci a sžíváním se s Vaším drobečkem v následujících dnech hodit.

Vždy respektuji Vaše přání a především potřeby Vašeho miminka, kterým je podřízen celý průběh focení. Bezpečí a pohodlí dítěte je vždy na prvním místě. Maminka je během celého focení přítomna, pomáhá s uspáváním miminka, v případě potřeby ho nakrmí a ohlídá si, že miminko je v pořádku a spokojené. 

Dobrý den,
jmenuji se Veronika a společně se svou rodinou bydlím v Berouně.
Jsem máma dvou dětí - dvojčat, nadšená a mlsná kuchařka, věčně nestíhající plánovač, trémista a občas nesnesitelný puntičkář... Šťastná starší sestra, pyšná teta, trapná matka, amatérská zahradnice a kutilka, nadšená sportovkyně, milovnice kávy, vlašských ořechů a čerstvě vyloupaného hrášku...
Člověk, který začal fotit kvůli svým dětem, aby pro ně zachytil okamžiky všedních dní, které by jim jednou třeba nestihl převyprávět sám... Protože jedna fotografie někdy řekne víc než tisíc slov.

A pokud mne necháte být Vaším fotografem, budu ráda vyprávět i Váš příběh...

Ing. Veronika Krejčí

IČ: 87366576 

777 263 534

veronika.krejci@email.cz

Křížkovského 947

266 01     Beroun  

Po - Pá | 10:00 - 17:00 hod