NEWBORN

HOME - TĚHOTENSTVÍ - DĚTI - OSTATNÍ - KONTAKT

IMG_0732

NEWBORN:

10 ks fotografií 3.000,-

Každá další fotografie 200,- Kč 

Doba fotografování cca 4 hodiny.  

CENA JE SPLATNÁ V DEN FOCENÍ


Newborn fotografie vznikají v ateliéru v Berouně, který je vybavený a zařízený pouze pro tento účel. Chci, abyste se zde cítili příjemně a z focení odcházeli s pocitem, že jste si odpočinuli a třeba i okoukali něco nového, co se Vám může při manipulaci a sžíváním se s Vaším drobečkem v následujících dnech hodit.

Vždy respektuji Vaše přání a především potřeby Vašeho miminka, kterým je podřízen celý průběh focení. Bezpečí a pohodlí dítěte je vždy na prvním místě. Maminka je během celého focení přítomna, pomáhá s uspáváním miminka, v případě potřeby ho nakrmí a ohlídá si, že miminko je v pořádku a spokojené. 

Během focení je potřeba, aby miminko většinu času spalo. Pouze tak mohou vzniknout klasické newborn fotografie, které si přejete. Krmení a uspávání miminka zabere často velkou část našeho společně stráveného času a nelze ho uspěchat. Zatímco některé miminko usne téměř okamžitě, jinému to může trvat hodinu i déle a pokud si vyberete na focení Vašeho miminka právě mne, nemusíte mít strach, že odejdete z ateliéru po dvou hodinách s jednou-dvěma fotkami, protože miminko nechtělo usnout a čekám dalšího zákazníka.

 

Vždy si plánuji pouze jedno newborn focení denně!

 

Prosím všechny rodiče, kteří mají zájem o novorozenecké focení, aby mne kontaktovali alespoň měsíc před předpokládaným datem porodu. Váš termín si označím v diáři a budu s Vámi počítat. Až se miminko narodí, čekám na informaci z porodnice, že už je miminko na světě a jakmile Vás s miminkem z porodnice propustí, termín si potvrdíme nebo společně vybereme nejbližší možný. Novorozenci se fotí ideálně během prvního týdne života, maximálně do 14 dnů věku.

 

Všechny fotografie Vám dodám v digitální podobě upravené, retušované, ve vysokém rozlišení. Zároveň obdržíte fotografie ve velikosti a formátu vhodném pro nahrání na facebook nebo jiný web. 

Fotografie si vyberete sami z náhledů neupravených fotografií na online galerii, kde jsou uloženy pod heslem. Odkaz a heslo do galerie Vám zašlu do jednoho týdne od focení. Na přání mohu vybrat nejvhodnější fotografie sama.

Hotové fotografie odesílám do 4 týdnů od obdržení Vašeho výběru.

Pokud chcete věnovat newborn focení jako dárek, napište mi nebo zavolejte. Dárkové poukazy na tento i ostatní typy focení, vytištěné na kvalitním pevném papíru, mám ihned k dispozici. 

Neupravené fotografie neposkytuji!