VÁNOČNÍ MINIFOCENÍ

HOME

SOBOTA 14.11.

10:00 -

10:20 - 

10:40 -

11:00 -

11:20 -

11:40 -

12:00 - 

12:20 - 

13:40

14:00 -

14:20 -

obsazeno

obsazeno

obsazeno

volno

volno

volno

volno

volno

volno

obsazeno

obsazeno

Dobrý den,

přestože jsem už žádný termín vánočního focení neplánovala, uspořádám ho. Jen kvůli vám, mým stálým zákazníkům, kteří se svými fotkami i letos počítali.

Je však třeba přistoupit k celé situaci zodpovědně, a proto letos dojde k drobným změnám nebo úpravám oproti minulým rokům. Všem vám ještě pak zašlu e-mail s podrobnými instrukcemi. 
 

KDY FOCENÍ PROBĚHNE?

Bude opravdu pouze jeden jediný termín, a to tuto sobotu 14.11. 
Doba focení je jako vždy 20 minut. 

KDE SE BUDE FOTIT?
Stejně jako jindy, i letos proběhne vánoční focení venku, na terase domu na adrese Křížkovského 947, Beroun. 

Zátiší je celé pod střechou,  takže i při mrholení nebo menším deštíku budou děti v suchu. Na zemi je koberec, takže prosím, přijďte v čistých botách, případně se přezujte na místě. 

                                                                                                      

JAK BUDE ARANŽMÁ VYPADAT?
Focení plánuji a dělám především pro děti. Tomu podřizuji celý koncept, dekorace i velikost pozadí.
Rodiče s dětmi na přání vždy vyfotím, ale počítejte s jistými prostorovými omezeními. Stojící dospělí a velké rodiny se mi na pozadí nevejdou. 

Pozadí je letos bíle natřené, nábytek také převážně bílý a vše je doplněno dekoracemi v červené a zelené.

CO SI OBLÉKNOUT?

Na sebe doporučuji cokoliv, co se hodí ke klasickým Vánocům. Vhodné jsou kožíšky, vestičky, úplety... Ať se v tom děti cítí dobře. Často vypadá lépe pěkný svetřík než společenská košile, ale je to samozřejmě na vás.
Protože  už je polovina listopadu, je už chladno, tak s tím počítejte. Pokud chcete děti vyfocené v šatech nebo triku dejte jim pod to raději nějakou vrstvu navíc. Vyhnete se tím pak zbytečným plačtivým scénám, že je jim zima. 

JAKÉ FOTKY DOSTANU?

Fotografie budete mít k dispozici v soukromé galerii na internetu, odkud si sami vyberete snímky, které si přejete zpracovat. Vámi vybrané fotografie upravím, provedu potřebnou retuš a zašlu v digitální podobě ve vysokém rozlišení.
Galerii mám od letošního roku na jiných stránkách (www.nahledovky.cz). Výběr je nyní jednodušší, přehlednější, automaticky se vám zobrazuje případný doplatek, lze psát poznámky k jednotlivým fotografiím, atd... Odkaz do e-mailu vám přijde z této stránky, ne ode mne! Tak ho nemažte, není to spam.

 

JAKÁ JE CENA?
Cena balíčku je 600,- Kč. V ceně je sada tří fotografií v digitální podobě. Pokud budete mít zájem, nachystám vám jednu z těchto fotografií i jako vánoční přání. 

Pokud si vyberete fotografií z focení víc, lze je samozřejmě doobjednat. V tom případě, je každá další vybraná fotografie nad rámec balíčku za 150,- Kč
Částka 600,- Kč je splatná nejpozději v den focení, a to převodem na účet číslo 180822289/0300. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím jméno osoby, se kterou focení domlouvám, ať ji správně přiřadím.

 

Co se tedy letos mění? Co je třeba dodržet kvůli aktuální situaci?
 

  • Částka 600,- Kč je splatná nejpozději v den focení na účet uvedený výše. Z důvodu minimalizace rizik spojených s manipulací s hotovostí, jsem letos zvolila tuto formu. V případě, že nebudete moct focení z nějakého důvodu absolvovat, vám bude celá částka samozřejmě obratem vrácena na váš účet. Stejně tak, pokud by bylo focení ze dne na den zakázané nebo jsem byla v karanténě.
     

  • Na focení choďte prosím včas a vyčkejte před vrátky u plotu. Jakmile budu mít dofocené klienty před vámi, dojdu si pro vás. Je třeba minimalizovat setkávání většího počtu osob. I proto prosím tentokrát nechte doma babičky, tetičky a kamarádky. Přijďte prosím jen se svými dětmi.
     

  • Na místě budou k dispozici dezinfekční prostředky. Prosím, použijte je na dezinfekci rukou vašich dětí, případně i sebe, pokud se budete fotit. O svém onemocnění nemusíte ani vědět a je třeba udělat maximum, abychom ochránili i ty, co přijdou na focení po vás.
     

  • V případě, že máte být v karanténě nebo se nebudete vy nebo vaše děti cítit dobře, na focení prosím nechoďte! Pokud přijdete s kašlem, pošlu vás domů. Chápu, že vám může být líto, že o toto focení přijdete, ale uvědomte si prosím, koho by to mohlo ohrozit. Buďte zodpovědní a laskaví k ostatním.


Objednávat se můžete jako vždy na facebooku přes messenger, na email veronika.krejci@email.cz nebo využijte kontaktní formulář dole na stránce. Seznam volných časů budu průběžně aktualizovat dle objednávek.

Děkuji a budu se vás těšit.

Veronika